o blogu © ;
Na tym blogu nie zamieszczam reklam.
Nie zarabiam na tym blogu.

Blog może zostać zamknięty w każdej chwili i nie jest to zależne ode mnie.

Postanowiłam założyć bloga  i rozważać na bieżąco czytane przeze mnie fragmenty Biblii.  Jestem zafascynowana praktycznością Słowa, zastosowaniem go w codziennym życiu. 
Nie reprezentuję tu jakiejkolwiek społeczności religijnej. Mam nadzieję, że będziesz tu zaglądać. 
Kiedy pisałam pierwszy artykuł, nie miałam pojęcia jak ukształtuje się blog. Krok po kroku dotarłam do teraz. 

Nie mam zamiaru nikogo prostować czy nakłaniać do moich odkryć. Niech każdy sam podąża swoją drogą.

Mogę jedynie zachęcać Cię, byś sam czytał Biblię ( TANACH) znaną powszechnie jako Nowy Testament (NOWE PRZYMIERZE), Stary Testament( Stare Przymierze)- tę Świętą Księgę, i odkrywał Prawdę do swego życia niezależnie od tego kim jesteś, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz. Być może zdarzy się, że Biblia sama do Ciebie przemówi ukrytą w niej mądrością od Boga.                    Nie wchodzę w dyskusje, nie interesują mnie spory, zaczepki, przepychanki słowne  ani bezsensowna wymiana zdań dla samej wymiany.

Wrzawa, presja, szybkość, wyścigi i liczniki....zostaw dla świata.
 Tu zwolnij i szukaj odetchnienia.


Kontakt do mnie :
 mojapracowniagaleria@gmail.com lub 
na priv:    https://www.facebook.com/krystyna.Melita.5Artykuły, zdjęcia,wiersze, rysunki  w tym blogu są mojego autorstwa i zachowuję wszelkie prawa autorskie do nich. ©  (C) Copyright;
Dlaczego blog nazwałam ezdraszki?

"Ezdraszki" ©-nazwa pochodzi od imienia Ezdrasz(=pomoc),który był człowiekiem wielkiej wiary,kapłan i uczony w Piśmie. Miłował Boga i czytał w Bramie Wodnej Zakon Pański. 
Był praktykiem biblijnym czyli wprowadzał w życie codzienne to, co zalecał Bóg w Jego Świętych Pismach./Ks.Ezdr. i Neh./.

Tu na tym blogu "Ezdraszki" © oznaczają miłośników Słowa Bożego ( nie mam na myśli denominacji kościelnych a Biblię) i poszukiwaczy - odkrywców bezcennych duchowych skarbów, które wprowadzane w czyn nadają sens życiu i czynią człowieka wewnętrznie bogatym i stabilnym. 
 Na blogu zamieściłam linki do różnych interesujących stron: Biblii on-line, kalendarzy, blogów, linki do interesujących stron przedstawiających tradycję żydowską i święta biblijne.

Cytaty pochodzą z moich prywatnych Biblii lub z on-line


====================================================================
                                
Dziś pozdrawiam Cię  pięknym Psalmem 138

fragment:"Wysławiam cię, Panie, z całego serca mego,

Śpiewam ci wobec bogów."*
- Psalm 138.1;
Krystyna Melita
        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz