piątek, 29 grudnia 2017

Post Estery i zagłada - krótkie świadectwo długotrwające w czasie

Zdjęcie użytkownika Krystyna Melita W.O poście . Zauważyłam , nie tylko u mnie , że Bóg wpisuje nas i nasze zdarzenia w Jego kalendarz. Podobnie dzieje się u mnie z postami. Pamiętam kiedy weszłam w post Estery w tym roku /2017/, okazało się, że faktycznie w dniu zagłady Żydów i ich ocalenia, u mnie miało podobne zdarzenie. Byłam zaskoczona tym co się stało i przekonana, że poszcząc w Dniu Estery, uniknęłam faktycznej zagładzie i zostałam ocalona / byłam krok od sepsy po pogryzieniu przez psy z zagrożeniem wścieklizny i tężca , w dodatku nie mogłam przyjąć żadnych szczepionek przeciw wściekliźnie i przeciw tężcowi ze względu na leki. Dlaczego? Bo wzięcie szczepionek i tych leków równało się też z "zagładą" organizmu. To był czas bardzo trudnych do podjęcia decyzji . Naprawdę to był bardzo niebezpieczny czas dla mnie 🤔i krytyczna noc w szpitalu zdarzyła się dokładnie wtedy kiedy byłą wyznaczona data zagłady Żydów z Ks,Estery . Wtedy wpisy do grupy 3-pytania, które prowadzę, były posyłane właśnie z tego czasu pobytu w szpitalu.🤔To była prawdziwa bitwa o moje życie i cudem ocalałam / widząc co działo się w moim organiżmie i ze mną/  i dziękuję Bogu za wyznaczenie ważnych czasów , w tym i czasu postu. 


🙂Od tamtej pory wchodzę w posty wyznaczone w kalendarzach Żydowskich , by , podobnie jak w poście Estery czy Tewet , uchronić się przed presją i przemocą świata, utratą wiary, uchronić wszelkie skarby i dary od Wiekuistego, chronić wolność duchową w Bogu Wszechmogącym i stawać się lepszym człowiekiem na drodze wiary i w relacjach z ludźmi.🙂Obserwując , rozczytując się w postach / praktykuję posty od wielu, wielu lat , ale w tej nowej formie wg kalendarza Żydowskiego od niedawna /, widzę jaki mają ogromny wpływ na nasze życie na drodze wiary, na bezpieczeństwo nas i naszych rodzin . Widzę w tych postach sens, duchową głębię, przezorność , zabezpieczenie i wpisanie naszego życia, wierzących podążających i naśladujących nauki Świętego i Sprawiedliwego, w rytm wyznaczonych czasów, w odkryty czas poznania , i radość ze zwycięstwa . Dzię😊kując Wiekuistemu za wszelkie doświadczenia z Jego ręki. 😊 Napisałam to świadectwo dla zachęty do wchodzenia w posty niezależnie od stanu gotowości fizycznej czy jakiejkolwiek innej.🙂Tak dodatkowo o pogryzieniu przez psy. Długo zastanawiałam się dlaczego pogryzły mnie te psy. Na czas wyjścia ze szpitala dostałam słowo z Filip.3.2 : " Strzeżcie się psów, strzeżcie się złych pracowników ...." Zrozumiałam , że "nieułożony pies, niewychowany, agresywny , podobnie jak wierzący pracownik, usługujący "niewychowany", nieułożony, agresywny, żądny jak wilk krwi, może nawet jednym ukąszeniem przyprawić nas o utratę życia. Czas w szpitalu poświęciłąm całkowicie na rozważanie Nowego Testamentu o Zakonach. To był czas świetlanych odkryć w Słowie😊 I wiem, że im trudniejsze doświadczenie przechodzimy, tym ono ma głębsze i ważniejsze znaczenie do naszego życia.

 Dostałam też dzięki temu doświadczeniu ostrzeżenie przed hordą psów. usługujących fałszywych, kiedy zbiorą się w jedną gromadę, hordę, mogą z łatwością zagryźć, poranić, zorganizować falę, i przyprawić o utratę życia duchowego, psychicznego czy fizycznego innych wierzących.

 Fałszywi , fałszywe psy, roznoszą w swoich pyskach nie tylko zakaźne i nieuleczalne choroby jak wściekliznę , tężec czy przyprawią człowieka o sepsę. Można zachorować na wiele różnych groźnych chorób np na różę, której objawy powtarzają się w ciągu roku jak angina i trzeba być na ten czas (1-3 miesięcy) zamkniętym na oddziale zakaźnym. Czyli tworzy się takie więzienie, przebywanie przymusowe w więzieniu dla niebezpiecznych dla otoczenia....😁jakże często nie zdajemy sobie sprawy przed jakimi groźnymi sytuacjami, ludźmi, zdarzeniami, chroni nas Potężny Bóg Stwórca, Wojownik i Lekarz.

.Życzę zdrowia wszystkim i "Strzeżcie się psów..." - Filp.3.2 - dlatego czytanie, rozważanie i wprowadzanie w życie Nauk, ustaw, kalendarza z wyznaczonymi czasami Wiekuistego ma sens. Tak czynił nasz Zbawiciel przestrzegał i wypełniał Słowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz